iP Connect Partner

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu statusu Connect Partner producenta zintegrowanych rozwiązań telekomunikacyjnych Innovaphone.

Certyfikaty Bosch

Z przyjemnością informujemy o uzyskanych certyfikatach w zakresie systemów monitoringu oraz sygnalizacji włamania i napadu firmy Bosch: BVMS (Professional), Video Systems - IP Camera (Expert), Divar IP AIO (Expert) oraz G-Series (Professional).

HDBaseT Master Certificate

Uprzejmie informujemy o u uzyskaniu certyfikatu master w zakresie HDBaseT, technologii pozwalającej na przesyłanie nieskompresowanego, wysokiej jakości sygnału wideo i audio, a także Ethernetu, USB i sterowania na odległości do 100 m z wykorzystaniem okablowania strukturalnego.

IRDB XVI

W dniu 9 Czerwca mieliśmy przyjemność wymiany wiedzy i doświadczeń w ramach XVI edycji Konferencji Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa. Gratulujemy organizatorom oraz serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

25 lat Działalności

Z okazji 25 lat działalności na rynku dziękujemy za zaufanie, możliwość współpracy i rozwoju wszystkim naszym klientom oraz partnerom biznesowym. Życzymy, by nadchodzące lata wypełnione były kolejnymi interesującymi projektami i realizacjami, przy których będziemy mieli możliwość zaoferować wsparcie i najwyższej jakości rozwiązania.

CyberLink FaceMe Security

Informujemy, że od bieżącego miesiąca funkcjonujemy jako autoryzowany polski partner systemu rozpoznawania twarzy FaceMe Security.

DeskCamera

Informujemy, że od września br. funkcjonujemy jako oficjalny polski partner rozwiązań DeskCamera.

NX Witness VMS

Uprzejmie informujemy o uzyskaniu certyfikatu Operator Certification systemu VMS Nx Witness.

Xibo Digital Signage

Informujemy, że od Sierpnia br. funkcjonujemy jako oficjalny partner i dystrybutor rozwiązań Xibo Signage.